11062b_f0cd2b56e86443d68d21b6bc12fe055c_

SEO 

MIKS?

Kui tihti leiate te oma päringule vastuse teiselt, neljandalt või kuuendalt otsingutulemuste leheküljelt? Novot..

 

Seetõttu ongi SEO (search engine optimization) oluline.

 

Oled korduvalt mõelnud, et miks on sinu kõige suurema konkurendi veebileht alati Google otsingutes eespool? Meie teame miks see nii on - oskame sind ka aidata.

Orgaanilistes otsingutulemustes esimeste tulemustena välja ilmuda on küllaltki keeruline - sõltuvalt valdkonnast ja konkurentsist, võib esimeste hulka jõudmine võtta aastaid. Hea uudis on see, et Eestis on suhteliselt vähe valdkondasid, kus asi nii lootusetu oleks. Igaljuhul kõik algab sellest, et teie lehele tuleb teostada SEO analüüs - seda teeme me tasuta. 

KUIDAS?

MIS VEEL HEAD ON?

Digiturunduse eelis vanemate turundusmeetodite ees on see, et digiturunduse tulemusi saab praktiliselt kõiki ka mõõta. Samuti saab ka järgida kuidas tehtud muudatused on teie lehekülje positsiooni mõjutanud. SEO võtab aega - kindlasti ei ole tegemist ühekordse tegevusega, SEO-ga tuleb tegeleda pidevalt, muidu lähevad konkurendid teist jälle mööda. 

 

Klikk Digiagentuur teie SEO partnerina annab teile vabaduse võtta vabalt ja mitte muretseda - koostame analüüsile tuginedes plaani, järgime seda plaani, saavutame tulemused ja hoiame kätt pulsil ka hiljem.